Firma Profi jest  na rynku od 2007 roku.  Przez blisko piętnaście lat działalności w polskiej branży AGD,  PROFI zdobyło zaufanie klientów i szacunek konkurencji . Tym co nas wyróżnia jest przede wszystkim profesjonalna obsługa i bogaty asortyment.  Budując swoją ofertę szukamy produktów najwyższej jakości, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami.  Od 2015 roku jesteśmy dystrubutorem marki TEMPTECH znanej z produkcji najwyższej jakości urządzeń chłodniczych, takich jak: chłodziarki do wina, lodówki, czy kostkarki.

Firma Temptech jest specjalistą od winiarek oraz zasad właściwego przechowywania win. Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu i stworzonym ponad 75 różnym modelom chłodziarek może śmiało się tak określać.

Producent norweski
Temptech jest norweskim producentem sprzętu AGD skupiającym się na chłodziarkach do win. Siedziba i magazyn znajdują się w Borgeskogen w Stokke. Ich produkty są projektowane i rozwijane w Norwegii, a sama produkcja odbywa się w Chinach ze starannie dobranych komponentów

Duży wybór
Żaden inny dostawa nie może zaoferować tylu różnych modeli winiarek co Temptech. Ponad 75 modeli w różnych przedziałach cenowych, kolorach, rozmiarach i o różnej pojemności to gwarancja, że znajdziesz chłodziarkę odpowiednią dla Ciebie.


Doświadczenie
W 2019 roku firma Temptech obchodziła 15 urodziny. Przez te lata wyspecjalizowała się w temacie winiarstwa. Przez cały czas była w czołówce rynku i napędzała rozwój innowacyjnych produktów. To co lubimy najbardziej to wino i jego przechowywanie.

Kilka faktów o Temptech
-Siedziba i magazyn znajdują się w Stokke, Vestfold
-Rok założenia firmy: 2004
-Liczba pracowników: 25
-Ponad 2000 dystrybutorów w 20 krajach
-100 mln obrotu w 2020 roku.
-Nagroda Gaselle Business w roku 2016, 2017 i 2020

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe).